BestRestoran - лучшие блюда, коктейли. Рецепты. Каталог ресторанов, кафе, баров, турбаз.

Ответить
 Czy Opłaca Się Kupić Czytnik Ebooków W (Tremendous
ujujimeb
11 октября 2017 23:31
Сообщение #1

Новичок

• 17

Empik Wprowadza Ebooki W Formacie Mobi!

[i]

Aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości, włącz obsługę javascript w przeglądarce. Dziękujemy! Wskutek zacierania się granic między zakresami mediów, tradycyjna książka jest wydawana na papierze , ale niekiedy towarzyszą jej materiały audiowizualne, zawarte na płytach czy kasetach, zaś książka elektroniczna z natury łączy tekst z multimediami , co zawdzięczać można jednolitości elektronicznego medium.

Interaktywność - łączenie najrozmaitszych typów mediów w jednolitej postaci elektronicznej, niemożliwe do uzyskania w tak szerokim zakresie w książce tradycyjnej. Poza tym system nawigacyjny i wyszukiwawczy jest nieporównanie bogatszy i skuteczniejszy, niż w książce tradycyjnej.

Po zakupieniu eBooka, otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem realizacji zamówienia oraz dodatkowo mail z linkiem umożliwiającym pobranie poliku z eBookiem. Można również zalogować się eKsięgarni przejść do zakładki „Moje konto” i tam w pdf po wybraniu przycisku: „Moje eKsiążki” pobrać plik z zakupioną publikacją. W razie utraty lub chęci ponownego pobrania pliku można, po zalogowaniu się na swoje konto i kliknięciu na odsyłacz „Moje eKsiążki”, pobrać plik po raz kolejny.[i]

« · Куплю · »
Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

Сейчас: 19 ноября 2017 14:20