BestRestoran - лучшие блюда, коктейли. Рецепты. Каталог ресторанов, кафе, баров, турбаз.

Ответить
 Горган трофи 2012, Горган трофи 2012
Jivchik
25 июля 2012 12:59
Сообщение #1

Новичок

• 17

Розпочато реєстрацію на Горган Трофи 2012.

Особисто я хочу втілити давню мрію - виграти в категорії АТV. Напарника планую зі Львова.
А їхати будемо цілою "шарагою" - джип, Коммандер, квадрики.
Було б цікаво виставити Закарпатську бригаду bully

В кого які плани що до цього заходу?

Сообщение отредактировал Jivchik - 25 июля 2012 13:03
defiland
25 июля 2012 15:30
Сообщение #2

Новичок

• 17

Морально я тебе підтримаю, якщо хочеш поїду з тобою до самих засадних місць, щоб допомогти, але пприймати участь не буду. Рахую, що викинути порядка 5000 грн за дозвільні документи - забагато (тогорічні ціни). А також почитавши форуми про теперішні змагання та ФАУ - отримати за призове місце пластиковий кубок - смішно. Кому доказувати, хто як їздить в Карпатах - ФАУ? - все це перетворили на цирк у кого бідьше бабок. Але радий за тебе, що маєш мету та ціль - удачі!
Jivchik
25 июля 2012 16:41
Сообщение #3

Новичок

• 17

Так, ГорганТрофі сильно лупить по карману. Знаю це - три рази їздив. Крім витрат на доїзд і техніку, а ламається вона в Горганах в два рази скоріше, навалили ще й "тягар" офіційних реєстрацій.

Але в мене моя особиста боротьба, з собою. Я чітко пам"ятаю кожен етап, скільки сил вкладали з напарниками - Роберт Плоскіна і Діма Гісем. Як все було близько...!!!

Не можу встояти...

Зараз знайшов сильного напарника зі Львова. Будемо боротися!

Що до групи підтримки - завжди приємно, коли ти не сам, тоді і труднощі не такі складні.
Все розумію... буду радий Вашій компанії!!!
Storm
25 июля 2012 16:48
Сообщение #4

Новичок

• 17

Санька я планирую организовать международную поддержку нашей сборной.Я могу выступить техничкой(как на Бережанах), а так к нам на этот период должны подъехать друзья с России и Киева...Шум и внимание
гарантирую!!!!!!!!!
Jivchik
25 июля 2012 17:48
Сообщение #5

Новичок

• 17

Прийнято!
Подав заявку на реєстрацію bully
Romi2121
26 июля 2012 10:56
Сообщение #6

Новичок

• 17

Якщо все буде гуд, то і я постараюся приїхати в якості морально підтримуючого туриста глядача))).
Jivchik
22 сентября 2012 22:09
Сообщение #7

Новичок

• 17

Горган трофі 2012 проведено!
Спочатку про приємне:
Пітьо і Дімка на скоросному Джиміку взяли переконливе Перше місце в категоріі "туризм"!!!
М О Л О Д Ц І !!!!!
Неприємне:
Ми разом з напарником Женькою (Львів) в класі "квадро" зійшли на першій же точці.... sad не витримала електрична частина техніки.
Тепер трохи докладніше про темну сторону "Горган трофі 2012", або чому я не буду брати участь в наступних етапах:
- організація змагань найнижча. В котрий раз брифінги проводяться без гучномовця, як в селі на толковиську. В базовому лагері відсутні торгові точки, де б можна було хоч чай випити, не кажучи про іду. Всі споруди в лагері стоять вже четвертий рік і без ремонту. Ми приіхали з маштабною групою підтримки і мали що ізсти, а от деякі розраховували на те, що можна буде за гроші поісти...., але ....
І все це за великі стартові внески, кучу офіційних документів і т.д і т. П.
Саме цікаве те, що навіть не було призів, а тільки стогривневі кубки і грамоти... П о з о р
- траси: організатори пішли шляхом своім, ні з ким не порадившись і зробили не трофі, а змагання бензопіл і лебідок. Поясню: на кожен день змагань групи отримували певні точки, які розмістили на територіі в 1 квадратний кілометр в глухих зарослях. От ідете ви по гірській дорозі, а точка ваша знаходиться на відкосі в 50-60 градусів, ще й завалена деревами. Розумію джиперів, а от іхати на квадрику з велитенською бензопилою - це нонсенс. Відсутній дух змагань, орієнтація на учасника.
Одну точку ми пиляли минут сорок. Це при тому, що я вже вмію пиляти...
Вообщем точки просто жопа. Спалили зразу два аккумулятори - нові.
Я великий інтузіаст і жага до перемоги в мене не мала. Але...
- безпека: на кожних змаганнях були присутні хоч міліція для галочки. Тут нікого. Не знаю хто б рятував в разі проблеми. Особисто мене врятувала тільки майстерність мого напарника... Але то окрема тема.
Є ще декілька зауважень, але основні я виклав.
З цього зробимо висновки і при організаціі своіх змагань будемо намагатися бути ближче до учасників.
А тепер знову про приємне:
Гіп-гіп УРА !!! Нашим переможцям - Пітьо і Діма!!! М О Л О Д Ц І !!!
kompotik
23 сентября 2012 16:53
Сообщение #8

Новичок

• 17

ДОБРАЛИСЯ wink
В першу чергу велика подяка Шторму і Живчику за допомогу яку надали без вас нам би не вдалося!
коротко про змагання
ці змагання це в першу чергу боротьба з самим собою і твоєю технікою три дні поспіль як в зграї вовків або ти або тебе не знаю як але не вдалося зїсти нас.дуже важко навіть порівнювати з іншими змаганнями в яких ми брали участь в категорії тр1 я б оцінив ці змагання в тр1 з великим плюсом.конуренція просто скажена всі як звірі навіть не брали нас до уваги ніякого спортивного етикету,але нам вдалося з Дімою досягти успіху і як вже було зказано призів не було але цей кубок для нас буде найважливішим досягненням на даному етапі нашої карєри!чесно кажучи тепер не готовий сказати чи захочу приняти участь ще раз в цих змаганнях
kompotik
24 сентября 2012 13:42
Сообщение #9

Новичок

• 17

http://tsn.ua/video/video-novini/nayskladnishi-peregoni-roku.html?page=1&items=53209&type=0
Romi2121
24 сентября 2012 14:37
Сообщение #10

Новичок

• 17

Пітю, прийми вітання!!! Ви дійсно з Дімою показали клас!

« · Поездки · »
Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

Сейчас: 23 февраля 2018 09:57