BestRestoran - лучшие блюда, коктейли. Рецепты. Каталог ресторанов, кафе, баров, турбаз.



Ответить
 Про військові навчання на полігоні поблизу Анталовецької поляни
Romi2121
27 сентября 2012 18:10
Сообщение #1



Новичок

  • 17

Репутация: - 0 +
Группа: Гости
Сообщений: 0
Регистрация: 1.01.1970
ICQ:--



Знайомий скинув ссилочку. Думаю цікаво буде почитати про те, що там відбувалося минулого тижня.
http://www.bogdanov.info/show.asp?id=7431
Перейти в начало страницы
Андрюха
27 сентября 2012 20:05
Сообщение #2



Сторожила форума

  • 102

Репутация: - 2 +
Группа: Журналисты
Сообщений: 833
Регистрация: 24.01.2009
ICQ:--

Авто: УАЗ Hunter (Цапик)
Город: Ужгород

Природу шкода, але не потрібно забувати, що то насправді військовий полігон і сама Анталовецька поляна теж є територією полігону і військові мають повне право там проводити навчання! По поводу самих навчань то це однозначно потрібно! Армія наша і так... Але добре, що виділяють кошти на такі навчання і проводять їх у нас! А з іншого боку раз проводять такі навчання то це означає, що готуються до чогось... В коментарях до тієї статті було вказано, що колона їхала білим днем по загруженій трасі - згоден, помилка військових! Але я особисто їхав їм на зустріч і мені було приємно це бачити, навіть пульс піднявся і почав радіти, що хоч якась техніка експлуатується в нашій жебрачій армії!

Сообщение отредактировал Андрюха - 27 сентября 2012 20:07
Перейти в начало страницы
Romi2121
28 сентября 2012 10:41
Сообщение #3



Новичок

  • 17

Репутация: - 0 +
Группа: Гости
Сообщений: 0
Регистрация: 1.01.1970
ICQ:--



Вони теж мені їхали на зустріч. Чесно, двоякі враження. Зустрівся з ними в с. Ракошино, теж спочатку приємно здивувався. Як не як, а з часів союзу військова техніка мене цікавила. От і насолоджувався спостерігаючи за ними. А от на прикінці самої колони, я в котре переконався, що військовий, це дійсно м'яко кажучи діагноз. Проясню в чому справа: Їхав за мікроавтобусом. Звісно, оглядовість в перед обмежена. І тут біля Храму в с. Ракошино, на самому мосту мікроавтобус різко і максимально приймає в право. А передімною картина у вигляді військового 469 із хлоповухим чудом за кермом. Моє щасття, що швидкість мого авто не перевищувала швидкості ангела охоронця. Але це лірика. Добре що встиг зреагувати на дурня. Розїхалися буквально в декількох сантиметрах.
А мудак спішив у населеному пункті обігнати всю колону військової техніки, оскільки біля 7 машин із колони попросту заглохли на відрізку від м. Мукачево до с. Ракошино.
Вот і наша армія завжди на "чеку". Одним словом, що тут скажеш, роздерибанили і продали все що було цінним.
Перейти в начало страницы
KUM
29 сентября 2012 22:20
Сообщение #4



Новичок

  • 17

Репутация: - 0 +
Группа: Гости
Сообщений: 0
Регистрация: 1.01.1970
ICQ:--



Ваш покірний слуга і був виконавцем поїздки ,описаної на ссилці ROMI. До мене звернувся товариш, відомий краєзнавець, з проханням допомогти по доставці знімальної групи каналу ICTV , програма ,,Максимум в Україні,, Тема репортажу - вулкани.Попередня їх домовленість з якимось Федьею-джипером не спрацювала.Признавайтеся, хто то ФЕДЯ ... Буде мені боржником за ADVENTURE-AVANTURE. Насправді веселого мало. Дотепер діють по схемі- Бий своїх, щоб чужі боялися. Питання перше . Анталовецька поляна це - об'єкт природно-заповідного фонду місцевого значення "Анталовська поляна", територія , де ростуть ендемічні рослини , частина туристичного маршруту , чи просто територія полігону. Друге питання ,чи потрібно виставляти хоча би пост або табличку про проведення навчань до відома туристів ,грибників ,які йдуть по дорозі з сторони Невицького замку Бо коли по тобі стріляють хоч і холостими - приємного мало.Виправдовування військових ,що таблички з металу місцеві беруть на металобрухт ,не розумію, бо попередження написати можна на пластику, або хоч дошці.

Сообщение отредактировал KUM - 29 сентября 2012 22:51
Перейти в начало страницы
Андрюха
30 сентября 2012 13:09
Сообщение #5



Сторожила форума

  • 102

Репутация: - 2 +
Группа: Журналисты
Сообщений: 833
Регистрация: 24.01.2009
ICQ:--

Авто: УАЗ Hunter (Цапик)
Город: Ужгород

Міша табличка це дурниці! Раніше коли проводилися навчання на полігони робили живе оціплення території! Спеціально брали солдат з полку і вони несли бойове чергування на період стрільб, розташовувалися один від одного на видимій дистанції і були озброєні... Але всеодно траплялися випадки, шо люди попадали в зону обстрілу і не завжди холостипи патронами так, як часто проводилася штатна стрільба- тобто по бойовому... (людьський фактор, солдат заспав, забив, пішов поговорити з іншим солдатом....)
Перейти в начало страницы
KUM
30 сентября 2012 16:21
Сообщение #6



Новичок

  • 17

Репутация: - 0 +
Группа: Гости
Сообщений: 0
Регистрация: 1.01.1970
ICQ:--



Для автомобіля на поляну виходить одна дорога , тому питання військових -як ви сюди заїхали - звучало дивно, якщо не дебільно.І тому те, що спереду , біля начальства , для преси ,телебачення , це картинка-лице. А ззаду,перебачте, повна жопа .

ROMI 2121 тобі сильно повезло , бо буває і таке ... http://ua-reporter.com/novosti/123046

Сообщение отредактировал KUM - 30 сентября 2012 19:30
Перейти в начало страницы
 
« · Разное · »
Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

  Сейчас: 28 марта 2024 12:44