Закарпатский офф роад клуб. Ужгород. Главная страница BestRestoran - лучшие блюда, коктейли. Рецепты. Каталог ресторанов, кафе, баров, турбаз.
Головна / Mud Way

Рух любителів позашляховиків на Закарпатті бере свій початок ще з 90-х років. В 1990-1993 рр. проводилося міжнародні трофі-тріальні змагання. Кількість учасників становила приблизно 50 екіпажів. Переважна більшість їх була з Німеччини, Угорщини, Австрії та Франції. В 1995р. Було проведено на території Закарпаття «Трансільванія-Трофі». До речі, його було визнано як одне з найважчих змагання в Європі.
Відразу після проведення цих заходів, організовується клуб «Манеж». Але з об’єктивного ряду причин, він припиняє своє існування, і на його тлі виникають такі клуби як «Діскавері» та «Саламандра».
Кожного року кількість бажаючих відкрити для себе позашляховий стиль життя збільшується, і продовжуючи кращі традиції цього руху, було прийнято рішення про створення трофі-експедиційного клубу «Mud-Way». Клуб було створено наприкінці 2008 р.
Основним напрямком даного клубу є подорожі на позашляховиках, участь в різних змаганнях, які проводяться як на території України, так і за її межами.

 Подробнее

Головна / В честь своего 65-летия Land Rover запускает Defender LXV

В этом году Land Rover празднует 65-летие компании и в этой связи запускает специальную версию Defender LXV.

В честь своего 65-летия Land Rover запускает Defender LXV

 Подробнее

Головна / Началась работа над самым маленьким Ленд Ровером

Крупнейший в Индии автомобилестроитель Tata Motors, владеющий компанией Jaguar Land Rover (JLR), приступил к разработке бюджетного внедорожника британской марки, который станет наименьшим кроссовером за всю историю Ленд Ровера. Об этом сообщило индийское бизнес-телевидение CNBC-TV18 со ссылкой на свои надёжные источники.

Началась работа над самым маленьким Ленд Ровером

 Подробнее